OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Landshut - Niemcy

Landshut, Bavaria, de
Company: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Category: Arts, Design, Entertainment, Sports, and Media Occupations
Published on 2021-06-17 03:31:44

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Landshut - Niemcy Landshut

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie . To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy . Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

miejsce pracy: Landshut  - Niemcy

Twoje obowiązki:

  • obsługa wózków widłowych niskiego składu

  • proste prace magazynowe

  • Wymagania

  •  doświadczenie w zawodzie,
  • aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym

  • język niemiecki na poziomie min. A2 (warunek konieczny)

  • mile widziany własny samochód

  • Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

  • zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy

  • płatne nadgodziny

  • płatne urlopy

  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

  • bezpłatne ubranie robocze

  • opiekę koordynatora

  • oraz wiele więcej...

  • Jobs you might also be interested in