Opiekunka do Urszuli w Herford 25.06.

Herford, North Rhine-Westphalia, de
Company: Opiekunki24
Category: Life, Physical, and Social Science Occupations
Published on 2021-06-18 14:27:40

OPIEKUNKA DO PANI URSZULI - HERFORD, NIEMCY, DODATEK LETNI 200 EUR NETTO

• Niemcy, Herford

• Podopieczna: 75 lat

• Termin rozpoczęcia:25.06.2016

• Czas trwania: 3 mc

• Wynagrodzenie:1200 Euro/netto

Poszukujemy doświadczonej opiekunki dla 75-letniej podopiecznej pani Urszuli, zamieszkałej w Herford (niedaleko Bielefeldu). Podopieczna cierpi na chorobę Alzheimera, demencję i inkontynencję. Pani Urszula waży ok. 68 kg i ma 170 cm wzrostu. Podopieczna mieszka z małżonkiem, który jest samodzielny.

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:

• Pokój

• Telewizor

• Internet bezprzewodowy

* Szczegóły oferty wakacyjnej przedstawiają nasi rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Stan podopiecznej (75 lat)

• drugi stopień niepełnosprawności

• niedowidzenie (okulary)

• lekkie zaburzenia mowy

• inkontynencja

Wymagane kwalifikacje

• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

• co najmniej roczne doświadczenie w opiece oraz w opiece nad osobami z demencją

• referencje

• wyrozumiałość i cierpliwość

Zakres obowiązków

• pomoc w codziennych czynnościach higienicznych

• pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia

• prowadzenie gospodarstwa domowego

• przygotowywanie i podawanie posiłków

• gotowanie

• robienie zakupów

• wspólne spędzanie czasu

• spacery

• rozmowy

• sprzątanie

• pranie

• prasowanie

• podlewanie roślin doniczkowych

Gwarantujemy

•Najkorzystniejsze zarobki

•Opłacone składki ZUS

•Ubezpieczenie zdrowotne na terenie kraju oraz Unii Europejskiej

•Pracę zgodną z przepisami polskiego i niemieckiego ustawodawstwa

•Bezpieczne i stabilne warunki zatrudnienia

•Wysokie premie i bonusy przez cały rok

•Terminową wypłatę wynagrodzeń

•Sprawdzone i indywidualnie dopasowane miejsca pracy

•Kompleksową organizację wyjazdu do Niemiec

•Zakwaterowanie wyżywienie

•Stałą opiekę i wsparcie koordynatora kontraktu

Kontakt z nami

• Zachęcamy wszystkich rzetelnych i uczciwych kandydatów do kontaktu z nami w jeden z przedstawionych poniżej sposobów:

• SMS zatytułowany „Urszula” na numer: +48 533 522 273

• Zapraszamy do rekrutacji osobistej w naszym biurze w Toruniu przy Dominikańskiej 9 (budynek Nowy Arsenał, okolice Starego Miasta)

• lub naszej stronie internetowej:

• Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje. Skontaktujemy się z osobami spełniającymi nasze oczekiwania i wymagania.

• Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

Jobs you might also be interested in