Opiekunka do seniorki mieszkającej w Hamburgu!

null, null, de
Company: Opiekunki24
Category: Office and Administrative Support Occupations
Published on 2021-06-15 03:40:30

Do opieki jest samotna Pani Marlies. Jest osobą komunikatywną, trzeba zwrócić uwagę na to, by przyjmowała dużo płynów. Podopieczna ma problem z apetytem. Jest karmiona przez sąde brzuszną. Trzeba ja jednak motywować aby jadła również normalnie. Chętnie czyta i rozmawia z koleżankami przez telefon. Może zdarzyć się, że wstanie w nocy, większość przesypia spokojnie.

Miejsce pracy: Hamburg

Termin rozpoczęcia pracy : 02.12.2017

Długość kontraktu : 6 tygodni

Stawka : 1250 Euro netto plus bonus świąteczno – noworoczny 200,- eur brutto

Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty:

¨Dom wielorodzinny

¨W pełni umeblowany pokój

¨Internet

¨Własna łazienka

Podstawowe obowiązki opiekunki:

¨pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu

¨pomoc w poruszaniu się (asekuracja)

¨prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

¨aktywizacja seniora

Informacje o seniorce:

Imię : Marlies

Waga: 50 kg

Wzrost: 160 cm

Wiek: 85 lat

Schorzenia:

¨Udar

¨Osłabienie starcze

¨Problemy z poruszaniem się (balkonik, na dłuższe spacery wózek inwalidzki)

Wymagania:

Język niemiecki na poziomie dobrym.

Prawo jazdy nie jest wymagane.

APLIKACJA

[email protected]

+48 22 315 15 15

www.privatecare24.pl